OBSERWUJ NAS W SOCJAL MEDIACH:

GRAMY DLA KIBICÓW

Firmie Erbedim, której korzenie sięgają lat 40 -tych. Początkowo jako część przedsiębiorstwa państwowego potem jako samodzielna jednostka gospodarcza w obecnej formie pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ERBEDIM Firma może pochwalić się setkami kilometrów wybudowanych dróg, ulic, placów, parkingów i innych obiektów infrastruktury.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i dofinansowanie:

Urzędowi Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

Firmie ZCB Owczary produkującej najwyższej jakości budowlane wyroby ceramiczne Termoton, które łączą w sobie tradycję oraz najnowocześniejsze i innowacyjne metody produkcyjne. Powstają dzięki zaangażowaniu inżynierów i pracowników zakładów ZCB Owczary.

Firmie PKS MUSTANG, która świadczy usługi transportowe osób na terenie kraju i poza jego granicami. Firma prowadzona jest przez doświadczoną kadrę menadżerską oraz zatrudnia wysokiej klasy kierowców posiadających wszelkie uprawnienia do świadczenia usług przewozu osób. Podstawa jej działalności jest misja: Bezpieczeństwo i komfort podstawą udanej podróży. Zapraszamy wszystkich kibiców zielono-biało-niebieskich i nie tylko do korzystania z usług transportowych naszego sponsora PKS MUSTAN UL.GROTA ROWECKIEGO 2 tel. do biura: 667395102.

Firmie Dromasz z siedzibą w miejscowości Raków Duży, która świadczy swoje usługi w branży Urządzenia i maszyny przemysłowe. Firma DROMASZ istnieje na polskim rynku od 2003 roku. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowniczej przez ten czas wyspecjalizowała się i zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie produkcji maszyn i części dla drobiarstwa oraz oferuje kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia ubojni.

Pizzerii Czas Na Sjestę, w której można delektować się niepowtarzalnym smakiem włoskiej pizzy, w okresie letnim na gości czeka ogródek piwny, gdzie w cieniu parasola można wypić schłodzone piwo i zjeść oryginalną pizzę, orientalną shoarmę lub zawsze świeże sałatki oraz pyszne lody. Zapraszamy wszystkich kibiców zielono-biało-niebieskich na pyszną pizzę do Pizzeria Sjestaul: Matejki 5 Telefon: 506 29 39 29.

Zespołowi Szkół Zaocznych WIED z uprawnieniami szkoły publicznej, która przede wszystkim dba o to, aby nauka w szkole kojarzyła się z rzetelnością i najwyższą jakością. Współpracuje wyłącznie z doświadczonymi nauczycielami posiadającymi wieloletnią praktykę zawodową. WIED może pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością egzaminów przez jej słuchaczy.

Restauracji RELAX działającej w budynku hali sportowej o tej samej nazwie, która serwuje pyszne dania kuchni polskiej i nie tylko, zamówicie je codziennie na miejscu lub z dowozem. W restauracji Relax zorganizujecie także niezapomniane imprezy okolicznościowe.

Klinice fizjoterapii, ortopedii i rehabilitacji FiortCilinic, której gabinet diagnostyczno-terapeutyczny oraz komora normobaryczna mieści się przy ul. Folwarcznej 11 w Piotrkowie Trybunalskim. Klinika zajmującej się między innymi leczenie bólu i dysfunkcji kręgosłupa.

Firmie MasterGlass Jarosław Zimny wykonującej balustrady i grafiki szklane, zabudowy ze szkła, kabiny prysznicowe, lustra oraz inne usługi szklarskie.

Firmie Faber Reklama zajmującej się produkcją ulotek, wizytówek, katalogów, która w swojej ofercie ma także wydruki wielkoformatowe takie jak: tablice informacyjne, plafony podświetlane, banery, roll-up. Oferuje również: odzież oraz kubki z nadrukiem.

Restauracji Meckier, która oferuje gościom smaczne i zdrowe dania kuchni polskiej. Lokal proponuje swoim klientom również usługę cateringową. Od wielu lat organizuje imprezy okolicznościowe, na przykład wesela, komunie, urodziny czy konsolacje.

Firmie Vitro Cer Tech działającej w branży materiałów budowlanych z siedzibą znajdującą się na ulicy Szklarskiej 6 w Piotrkowie Trybunalskim. Firma posiada wysoki poziom wiedzy i kompetencji, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewniając klientom firmy spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych projektów.

Przychodni Sadowa mieszczącej się przy ulicy Łódzkiej 40a w Piotrkowie Trybunalskim

Wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w pomoc naszemu klubowi serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Chcielibyśmy Państwu zaproponować współpracę z Piotrkowskim Klubem Sportowym Polonia. Klub istnieje od 1951 roku, obecnie występuje w IV lidze łódzkiej. Przez ostanie lata działalności ugruntował swoją pozycję w lokalnym świecie sportu, co sprawia, że staje się coraz bardziej rozpoznawalny w województwie łódzkim. Klub finansowany jest przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz ze składek jego członków, sponsorów i darczyńców. Mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie promocji Państwa firmy poprzez sport. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić reklamę swojej działalności, w znakomity sposób przyczyniając się równocześnie do rozwoju sportu w naszym mieście a w szczególności męskiej piłki nożnej. W dzisiejszych czasach działania na każdej płaszczyźnie sportowej wiążą się współpracą z mediami. Męska piłka nożna na tym poziomie jest rzadkością w naszym mieście, dlatego cieszymy się dużym zainteresowaniem lokalnej telewizji, radia, gazet i stron internetowych. Liczymy na Państwa wsparcie, a w zamian oferujemy: umieszczenie logo Państwa firmy na sprzęcie meczowym umieszczenie logo Państwa firmy na stronie internetowej klubu oraz na fanpeage, klubowym kanale YouTube oraz w transmisjach z domowych spotkań na kanale ŁZPN,  reklama podczas transmisji meczów na żywo, reklama banerowa oraz audio na spotkaniach i turniejach, umieszczanie logo Firmy na materiałach promocyjnych (plakaty meczowe, ulotki, zaproszenia, kalendarze), stoisko wystawowe podczas turniejów i spotkań (prezentacja Firmy, gadżety promocyjne, próbki produktów), w przyszłości możliwość zajęcia miejsca sponsora tytularnego w organizowanych turniejach, prawo do wykorzystywania herbu Klubu w celach marketingowych, oraz inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa.  Możliwość skorzystania z ulgi dla sportu, o której można więcej dowiedzieć się w tym artykule.
Piotrkowski Klub Sportowy Polonia 97-300 Piotrków Trybunalski ul: Ronalda Reagana 12.